• Pouze online

Jaký komplex tvoří ženu bohyni v nás? (online kurz)

1 999,00 Kč
S DPH

Žena je  Bohem stvořena vést svou ontologickou PODSTATOU vztahy a vyživovat tak sebe i své okolí.

Podle toho, jak je žena „us-pokojena“ sama v sobě, vede láskou z vlastního přebytku a kvete i celé její okolí.

V tomto kurzu jsem zpracovala velmi důkladně to, jak se zpět propojí s tímto nasměrováním. Je totiž dobře pochopit, ze se dlouho žena musí chtít směřovat stát zpátky bohyni. Je to proces

Počet

Žena je  Bohem stvořena vést svou ontologickou PODSTATOU vztahy a vyživovat tak sebe i své okolí.

Podle toho, jak je žena „us-pokojena“ sama v sobě, vede láskou z vlastního přebytku a kvete i celé její okolí.

Ontologická podstata znamená, že naše práva a sebe obnovující síla je být v čistotě svých emocí, pochopení svých převládajících pocitů a těmi se řídit. Tam je naše zdravá intuice, tj. spojeni s božským. Takto je ideálně v čisté lásce napojena na vesmírnou tzv. kosmologickou sílu a tvořivost.

Můžeme to také nazývat - být napojena na přírodu, na vesmír, na božské vedení a to je proč se ŽENA ve statusu ŽENY vždy nazývá BOHYNĚ.

V tomto kurzu jsem zpracovala velmi důkladně to, jak se zpět propojí s tímto nasměrováním. Je totiž dobře pochopit, ze se dlouho žena musí chtít směřovat stát zpátky bohyni. Je to proces.

Od úplného dětství jsme byly přeučovány v rodinách, školách, univerzitách, pracích, sociálních sdružení žít pravý opak. Tedy podle toho, kolik je ti let, takovou máš školu přeučovaného života od své ontologické podstaty ŽENY.

Je třeba velmi trpělivě a bděle pracovat s každým vzkazem a opravdu tomu v síle svého rozhodnuti dát úplně vše, na co máš sil.

Síla bude narůstat a výsledky, jež pocítíš, budou zpočátku neviditelné. Nicméně tě příjemně překvapí.

Bohyně v nás má mnoho podob a již samotné objevování je zábavou a záhadou.

To je samo o sobě velmi příznačné pro pravou BOHYNI - MILUJE SPOJENÍ SE SVOU ZÁHADOU, nachází v tom radost a RADOST JE ZÁKLAD PRO POSTUP DO VYŠŠÍ VIBRACE.

Jedná se o 21 audiovzkazů, které si můžete naposlouchat postupně v pohodlí domova či na cestách (na každý den jeden, či  podle vašeho tempa klidně pomaleji). 

Po přihlášení a zaplacení obdržíte přihlašovací údaje do soukromého online systému, ve kterém si audio přehrajete (A TO KDYKOLI! DATUM V POPISKU JE POUZE Z TECHNICKÝCH DŮVODU. NABÍDKA NENÍ ČASOVĚ OMEZENA, můžete se přihlásit kdykoli a audia si pustit kdykoli). Audio je chráněno proti ilegální distribuci. Přístupy Vám zůstanou na neomezenou dobu, můžete si tudíž přehrát audio kdy a kolikrát chcete.

Platí se předem na účet (údaje Vám přijdou do emailu po vytvoření objednávky) 

98743 ks