Premium Gourmet Organic King of Coffee

1 450,00 Kč
S DPH

Kvalitní organická Arabica obohacená o houbu reishi,
která přináší zdraví a dlouhověkost

Máte rádi kávu, a zároveň chcete mít zdravý, nezakyselý organismus?
Máme pro Vás řešení, káva Organo Gold, díky obsahu houby ganoderma “reishi”, eliminuje negativní účinky koffeinu a přesto přináší výraznou silnou chuť klasické kávy Arabica.

Speciální edice Premium s větším podílem houby reishi

25 sáčků

Zboží nelze zaslat na dobírku. Zasíláme pouze při platbě předem na účet č. 2901890935/2010

Počet

Vychutnejte si luxus prémiové bio kávy s přidaným bonusem čistých bio spór houby Ganoderma lucidum. Pro touto výraznou a chutnou kávu jsou vybírána jen ta nejjemnější bio zrna, která jsou dokonalým způsobem, jak zlepšit svůj den.
* Ekologická certifikace ECOCERT, S.A.

Houba Ganoderma je jednou z nejstarších hub, která se používá v čínském bylinkářství, která se po dlouhá léta řadí k ženšenu. Jedná se o jedenu z nejvíce zkoumaných hub, částečně proto, že v Ganodermě existují látky nazývané triterpeny. Ty se nacházejí v mnoha potravinách a rostlinách, jako je med, jablka a brusinky. Existuje 50 druhů triterpnů, které se nacházejí výlučně v houbách ganoderma. Když Ganoderma lucidum dozrává, uvolňuje spory, které se používají do naši Premium Organo King of Coffee.

Spóry Ganodermy jsou drahé nejen kvůli jejich živinám, ale také proto, že jejich sklizeň musí být správně načasována. Otevřenost spórů přímo ovlivňuje jejich kvalitu. Ganoderma dozrává okolo 5-7 měsíců. Když doroste do své dospělé velikosti, uvolní spóry ze spodní strany houby a během několika minut pokrají celou houbu a po několika hodinách i celé mikroprostředí. K získání 1 kg prášku spórů je potřeba téměř 1 000 kg spórů.

Spóry jsou pro člověka nestravitelné kvůli jejich tvrdému obalu. Aby se mohly otevřít, musí být opatrně "popraskány" a nesmí se vysypat jejich drahocenný mikroskopický obsah stravitelný pro lidské tělo.

Spóry
Organo Ganoderma jsou vyrobeny jedinečným způsobem, kdy vnější obal a vnitřní ochranná výstelka se "prasknou", aby se získal čistý prášek spór. Jiné společnosti mohou dělat jen jednu jednoduchou prasklinu, která způsobí, že vnitřní obal může být obsažen v prášku, čímž je méně čistý. Navíc je prášek spór Organo bio kvality.

Pro více informací o houbě Ganoderma si otevřte tento DOKUMENT

3 ks