Café Latte

870,00 Kč
S DPH

Kvalitní organická Arabica obohacená o houbu reishi, která přináší zdraví a dlouhověkost

Máte rádi kávu, a zároveň chcete mít zdravý, nezakyselý organismus? Máme pro Vás řešení, káva Organo Gold, díky obsahu houby ganoderma “reishi”, eliminuje negativní účinky koffeinu a přesto přináší výraznou silnou chuť klasické kávy Arabica.

Naše nejkvalitnější kávová zrna Arabica a Robusta s houbou reishi jsou smíchána se smetanou a cukrem ve smetanovém latte. Chutné, rychlé a příjemně povznášející - s Gourmet Café Latte budete chtít začít každé ráno.

20 sáčků

Zboží nelze zaslat na dobírku. Zasíláme pouze při platbě předem na účet č. 2901890935/2010

Počet

Káva arabica je nejlepší, chuťově nejvýraznější káva na světě. Kávová zrna, která používáme, mají jedinečnou jemně sladkou chuť. Nepražená zrna voní jako borůvky a jakmile jsou vypražená, poskytují květinovou / ovocno-květinovou vůni. Pěstují se ve vyšších nadmořských výškách než ostatní kávová zrna, v chladném, subtropickém podnebí. Káva Robusta je méně běžná než Arabica a je pěstována v nižších nadmořských výškách než Arabica, čímž získává méně sladkou a výraznější chuť. Nejčastěji se používá v italském espressu, což jí dává temnou, bohatou a komplexní chuť.

Houba Ganoderma je jednou z nejstarších hub, která se používá v čínském bylinkářství, která se po dlouhá léta řadí k ženšenu. Jedná se o jedenu z nejvíce zkoumaných hub, částečně proto, že v Ganodermě existují látky nazývané triterpeny. Ty se nacházejí v mnoha potravinách a rostlinách, jako je med, jablka a brusinky. Existuje 50 druhů triterpnů, které se nacházejí výlučně v houbách ganoderma. Když Ganoderma lucidum dozrává, uvolňuje spory, které se používají do naši Premium Organo King of Coffee.

Káva se užívá již po stovky let a první kavárna byla otevřena v Itálii kolem roku 1645. Latte obvykle obsahuje 1/3 espresa a 2/3 mléka. Latte je italské slovo pro mléko. Naše Latte vám může ušetřit peníze a může mít menší obsah tuku než jiné značky.

Pro více informací o houbě Ganoderma si otevřte tento dokument

5 ks