Gourmet Café Mocha

1 350,00 Kč
S DPH

Kvalitní organická Arabica obohacená o houbu reishi,
která přináší zdraví a dlouhověkost

Máte rádi kávu, a zároveň chcete mít zdravý, nezakyselý organismus?
Máme pro Vás řešení, káva Organo Gold, díky obsahu houby ganoderma “reishi”, eliminuje negativní účinky koffeinu a přesto přináší výraznou silnou chuť klasické kávy Arabica.

Gourmet Café Mocha je vynikající pohoštění, které kombinuje bohatou a jemnou chuť čokolády v krémovém šálku prémiové kávy s houbou Ganoderma lucidum.

15 sáčků

Zboží nelze zaslat na dobírku. Zasíláme pouze při platbě předem na účet č. 2901890935/2010

Počet
Poslední kus skladem

Lahodná a dekadentní pochoutka Café Mocha obsahuje jemnou kávu, která je smíchána a vyvážená smetanou a sladkou chutí kakaového prášku. Je doplněná jemnou, ořechovou příchutí úžasné houby Ganoderma lucidum.

Čokoláda obsahuje flavanoly, rostlinné živiny nacházejících se v mnoha potravinách a nápojích, jako je čaj, červené víno, borůvky, jablka, hrušky, třešně a arašídy. Jsou obzvláště obsažené v semenech kakaovníku - kakaových bobech.

Fermentováním, sušením a pražením kakaových bobů vzniká  kakaový prášek, který se používá k výrobě čokolády. Kakaový prášek obsahuje polyfenoly - antioxidanty, které podporují dobré zdraví, včetně zdravého srdce, mozku a střev. Mnozí říkají, že čokoláda pomáhá vytvářet pocit štěstí v těle a v mozku.

Ganoderma lucidum - také známá jako červená houba Reishi - její mírná chuť přidává hloubku kávové příchuti. Je používán v tradiční asijské kultuře po tisíce let. Jméno Ganoderma lucidum znamená "duchovní síla", zatímco japonské jméno Reishi může být přeloženo jako "král bylin".

Pro více informací o houbě Ganoderma si otevřte tento DOKUMENT

1 Položka