Supreme Coffee Organo Gold

1 320,00 Kč
S DPH

Bohatá a krémová kávová směs určená pro aktivní a zaneprázdněné milovníky kávy. Obsahuje výtažky z ženšenu, lesklokorky lesklé a maky horské. Podporuje hormonální rovnováhu, plodnost a zdravou sexualitu

Počet

Organo™ Gourmet Café Supreme je lahodná káva s výraznou chutí, která vám kdykoli během dne zaručeně dodá energii. Tuto lehkou a jemnou kávu s krémově sladkou chutí si můžete připravit snadno a rychle. Směs obsahuje výtažek z ženšenu, který se pro své léčivé účinky používá na celém světě. Ve směsi se navíc nachází i výtažek z lesklokorky lesklé. Tato asijská houba se přidává do čajů, používá se při vaření a také při výrobě dalších produktů. Třetí významnou složkou je maka horská. Tuto prastarou peruánskou rostlinu pěstovali a vyšlechtili před mnoha staletími původní obyvatelé And.

Káva: jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě. Společnost Organo™ připravila jemnou a instantní kávovou směs s krémově sladkou chutí, ve které se snoubí lehké tóny čokolády a koření. Zaručeně dodá energii všem aktivním a zaneprázdněným milovníkům kávy.

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum): ve světě je známá jako červená houba reishi. Svou jemnou chutí dodává kávové směsi hloubku. Navíc obsahuje léčivé složky, jako např. triterpenoidy a amino kyseliny.

Tato houba se v tradiční asijské kultuře využívá již po mnoho tisíc let. Ganoderma znamená „duchovní síla“ a japonské slovo reishi může být volně přeloženo jako „královna bylin“.

Ženšen: používá se jako složka kávových směsí všude na světě, od Milána až po Bali, a dodává lehce kořeněnou chuť. Ženšen se využívá po dlouhá staletí a obsahuje fytochemikálie. Ženšen pravý (Panax ginseng) se začal pěstovat před více než pěti tisíci lety v mandžuských horách na severovýchodě Číny. Již tehdy místní obyvatelé poznali jeho léčebné účinky.

Maka horská: pěstuje se na vrcholcích peruánských hor a místní obyvatelé ji považují za posvátnou již po mnoho tisíc let. Kořeny rostliny mají nasládlou a zároveň štiplavou chuť, nicméně jsou považovány za zdejší delikatesu. Využívají se také při přípravě dortů, koláčů, koktejlů a dokonce i piva. I když se tato bylina pěstuje již po mnohá staletí, byli to právě Inkové, kdo ji vyšlechtil do současné podoby před více než dvěma tisíci lety.

40 ks